آراد برندینگ

با کسب دانش و تجربه میلیاردر شدم

وقتی حس کنی چقدر ارزشمند هستی پر از انرژی مثبت می شوی و مدارهایت مثل عوض شدن خط راه آهن عوض می شود و شروع به پیشرفت می کنی. من احساس ارزشمندی را با شغل تجارت تجربه کردم ک مرا تبدیل به کارآفرینی خلاق کرد.

الیاف پلی استر خام

یکی از انواع الیاف پلی استر خام که بخش زیادی از بازار را به‌ خود اختصاص داده است پلی استر می باشد.

فرآیند تولید این محصول به‌ گونه ای است که پلیمر ذوب‌ شده‌ توسط دستگاه های مجهز روزنه دار به رشته های باریکی در می آیند و سپس‌ با عواملی همچون خنک سازی، حرارتی و کششی به الیاف پلی استر تبدیل می شوند.

پلیمر اغلب از تجزیه و بازیافت مواد دور ریختنی مانند بطری ها و دیگر اجرام پلاستیکی بدست می آید.

از پلی استر خام در صنعت موکت سازی، پارچه، عروسک سازی، کالای خواب، ایزوگام و هزاران نمونه دیگر استفاده می شود.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (1) (8).jpg

الیاف پلی استر در ایران

با توجه به اینکه الیاف پلی استر در ایران وجود دارد و تولید گسترده ای دارد قیمت بسیار خوبی دارد که خریداران می توانند به راحتی آن را سفارش دهند.

برای خرید این الیاف می توانید از طریق وب سایت مربوطه اقدام کنید و پس از بررسی کیفیت و قیمت نسبت به خرید آن اقدام کنید و با قیمت بسار مناسب آن را سفارش دهید.

قیمت این محصول عمدتا بین 400 تا 460 هزار تومان می باشد.

برای اینکه از نحوه خرید و همچنین کاربرد اساسی آن اطلاعات دقیق را به دست بیاورید می توانید از طریق مجموعه ما اقدام کنید و پس از اینکه با مشاورین ارتباط برقرار کردید این الیاف گوناگون را خریداری کنید.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (1) (9).jpg

الیاف پلی استر بازیافتی

الیاف پلی استر بازیافتی جزو محصولات مصنوعی و ساخته شده توسط شرکتهای تولیدی معتبر است که در صنعت نساجی تولید فرش و قالی باف از کاربرد زیادی برخوردار می باشد.

بنابراین یکی از مواد پرکاربرد در صنعت الیاف پلی استر بازیافتی هستند که می توان بر اساس مشخصات منحصر به فردی که دارند از طریق مراکز عمده فروش در سراسر کشور با کیفیت مطلوب خریداری و مورد استفاده قرار داد.

ناگفته نماند که این الیاف جایگزین مناسبی به جای پنبه می باشند که خرید عمده محصول از طریق مراکز و فروشگاه های اینترنتی بسیار به صرفه بوده و مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (1) (10).jpg

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا