آراد برندینگ

مهدی میرزایی طراح خاص انواع پلاک اسم طلا

پلاک اسم طلا

مهدی میرزایی طراح خاص انواع پلاک اسم طلا

گالری طلا مهدی میرزایی با بیش از بیست و پنج سال فعالیت تخصصی در زمینه طراحى و ساخت پلاتین، طلا و جواهرات سابقه درخشانی در ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت و بر اساس آخرین متدهای روز صنعت طراحی طلا و جواهر به مشتریان محترم دارد.

مجموعه مهدی میرزایی سالهاست که در راستاى چهار اصل مهمِ صداقت، نوآورى، انصاف و پشتیبانى از مشتریان محترم گام برداشته و مفتخریم که همواره سعى کردیم در طول فعالیت خودمان، تولیداتى اصیل، با کیفیت، با قیمت مناسب و متناسب در زیمه طلا ، پلاتین و جواهر با نیاز و سلیقه مشتری داشته و به شما عزیزان عرضه نماییم.

پلاک اسم طلا و مدل های مختلف

پلاک اسم طلا در نام‌های مختلفی تولید می‌شود ، پلاک اسم طلا یک هدیه مناسب برای تولد فرزند یا سالگرد ازدواج به همسر است، شما می‌توانید هر نام دختر و یا پسری که مدنظر دارید را به‌صورت پلاک اسم طلا فارسی یا پلاک اسم طلا انگلیسی سفارش داده و دریافت کنید، البته بسیاری از اسم‌های رایج به هر دو صورت پلاک اسم طلا فارسی و گردنبند اسم طلا انگلیسی در بازار موجود هستند و نیازی به سفارش نیست.

قیمت گردنبند اسم طلا انگلیسی و قیمت گردنبند اسم طلا فارسی یکی از مواردی است که سبب تفاوت بین گردنبندهای موجود در بازار می‌شود، معمولاً عیار و گرم طلای به‌کاررفته در پلاک اسم طلا و میزان ریزه‌کاری و ظرافت گردنبند در محاسبه قیمت پلاک اسم طلا مؤثر هستند.

طلاسازی تهران به کارگاهی گفته می شود که در آن فرایند ساخت و پرداخت انواع طلا و تولید انواع گردنبند، النگو، دستبند، گوشوار، انگشتر و سنجاق سینه طلا به صورت تخصصی انجام می شود. طلا سازی تهران مانند سایر شهر های ایران و کشور های دنیا به صورت تخصصی در تولید انواع طلای خاص سفید و زرد فعالیت میکند.

پلاک اسم طلا

کارگاه ساخت طلا

در طلاسازی تهران کلیه فعالیت های مربوط به ساخت طلا، مرمت طلا،ساخت انواع سرویس جواهر و سرویس طلا تمی و کلیه فرایند های مربوط به این فلز ارزشمند به شکل تخصصی انجام می شود. هزینه ساخت طلا در کارگاه طلا سازی براساس عیار طلا، اجرت ساخت، گرم طلای به کار رفته در ساخت و نوع نگین و جواهر به کار رفته در ساخت طلا استفاده می شود. در کارگاه ساخت طلا در تهران هم از نگین اتمی و هم از انواع جواهر برای ساخت سرویس استفاده می شود.

کار طلا ساز و جواهرساز، مانند بسیاری از صنعتگران دیگر، در سال های اخیر دستخوش تغییرات چشمگیر شده است. قبلاً زرگر هنرمندی بود که طرح های خود را می ساخت و آنها را با حوصله و حیله بی پایان کار می کرد، اما به ندرت خود را مقید به کارهای روزمره می دید. ااکنون که مقادیر زیادی جواهرات از همه نوع، عمدتاً با استفاده از ماشین آلات تولید می‌شود، کارگران، حتی اگر چیزی بیش از ماشین‌آلات صرف باشند، در شاخه‌ای خاص مشغول هستند و هیچ چیز دیگری را یاد نمی‌گیرند. چنین نظامی البته جنبه هنری را به انقراض تهدید می کند ، به همین دلیل طلاسازان با گذراندن دوره های مختلف در ایران و جهان مهارت های دستی را می آموزند تا بتوانند به صورت دستی نیز طلا تولید و طراحی کنند.

درواقع پلاک اسم طلا فارسی به‌صورت یک خط و تشکیل‌شده از حروف اسم پشت سر هم نیست، خط شکسته و طراحی حروف به‌صورت مورب و بالا و پایین در طراحی گردنبند طلا فارسی کاربرد بالایی دارند. پلاک اسم طلا معمولاً از طلای زرد ساخته می‌شود و شما می‌توانید آن را به‌صورت خالی یا با نگین سفارش دهید، گردنبند اسم طلا در وزن‌های مختلف قابل سفارش است، معمولاً مدل‌های آماده این گردنبندهای اسم با توجه به نوع اسم گرم طلای پایینی دارند.

پلاک اسم طلا انگلیسی

گردنبند اسم طلا انگلیسی، همان‌طور که از نام آن پیداست به زبان انگلیسی طراحی می‌شود، پلاک اسم طلا انگلیسی می‌تواند تنها از اول نام فرد تشکیل شود یا به‌صورت مخفف باشد یا اینکه نام به‌صورت کامل روی پلاک اسم طلا انگلیسی طراحی شود. بسته به اینکه گردنبند اسم طلا انگلیسی از چه نوعی باشد قیمت پلاک متفاوت خواهد بود. گردنبند اسم طلا انگلیسی معمولاً به‌صورت یک پلاک که از خود نام تشکیل‌شده است ساخته می‌شود و زنجیره به گیره خود پلاک به‌صورت مستقیم وصل می‌شود.

قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی

قیمت گردنبند اسم طلا انگلیسی مانند فارسی طراحی‌های متفاوتی در بازار دارد، شما می‌توانید بر طبق نظر و سلیقه‌ی خود گردنبند اسم طلا انگلیسی مدنظرتان را پیدا کنید. قیمت گردنبند اسم طلا انگلیسی با توجه به نوع طراحی کمی از گردنبند اسم طلا فارسی بیشتر است اما قانون کلی در این مورد وجود ندارد،

تنها تفاوت بین پلاک اسم طلا فارسی و پلاک اسم طلا انگلیسی در خط و زبان نوشتاری دو پلاک است که بر اساس سلیقه‌ی عموم افراد طراحی می‌شود. قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی که دارای نگین الماس یا برلین باشد برای قیراط به‌کاررفته در ساخت محاسبه می‌شود و از مدل‌های طراحی‌شده عادی قیمت بالاتری در بازار دارد. این امر در مورد قیمت پلاک اسم طلا فارسی نیز صادق است.

پلاک اسم طلا

قیمت پلاک اسم طلا فارسی

قیمت پلاک اسم طلا فارسی بسته به نوع طراحی خاص اسم و میزان گرم طلای به‌کاررفته در ساخت و عیار آن متفاوت است، هر چه طراحی پلاک اسم طلا خاص‌تر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود چراکه زمان بیشتری برای آماده‌سازی و طراحی آن صرف شده است، اگر پلاک اسم به‌صورت سفارشی باشد،

جواهر سازی تهران محلی تخصصی برای ساخت سرویس و انواع زیورآلات با جواهرات است، تمامی جواهرات به کار رفته اصل و بام شنا طبیعی هستند به همین دلیل در کارگاه تخصصی ساخته می شوند و با شناسنامه و ضمانت ارائه می شوند.

.

جواهرسازی تهران و یک سنگ قیمتی واقعی (طبیعی) دقیقا چیست؟

این ساده ترین تعاریف است. به زبان ساده: سنگ قیمتی اصیل سنگی است که از طریق فرآیندهای طبیعی در زمین تولید شده است. بشر ممکن است برای افزایش زیبایی با آنها رفتار کند، اما در ایجاد آنها نقشی نداشته است. آنها از زمین استخراج می شوند و کمیاب هستند، برخی از آنها بسیار نادر هستند. ارزش آنها در بیشتر موارد از ارزش سنگهای ساخته شده توسط انسان فراتر می رود، هرچند استثناهایی نیز در این مورد وجود دارد. شما قبلاً این جواهرات را می شناسید. آنها شامل تمام سنگ های تولد و همچنین بسیاری دیگر از سنگ های قیمتی محبوب موجود در جواهرات می شوند. قیمت تحت تاثیر کمیاب بودن سنگ قیمتی است.

قیمت آن افزایش پیدا می‌کند. در حال حاضر برای ساخت پلاک اسم طلا فارسی از طلای 18 عیار استفاده می‌شود و شما برای محاسبه قیمت پلاک اسم طلا البته بدون اجرت ساخت باید قیمت روز طلای 18 عیار را بدانید. قیمت پلاک اسم طلا فارسی اگر به‌صورت کوچک باشد و طراحی خاصی نداشته باشد برای هدیه دادن بسیار مناسب خواهد بود.

به‌طورکلی در محاسبه قیمت پلاک اسم طلا عیار و خلوص جواهر به‌صورت جداگانه محاسبه و قیمت‌گذاری می‌شود و سپس روی کار سوار شده و قیمت کلی گردند اسم شما مشخص می‌شود. اگر به دنبال فروش گردنبند اسم طلا هستید پیشنهاد می‌کنیم آن را بدون جواهر سفارش دهید، برای فروختن پلاک اسم طلای جواهر دار باید به کارشناس گالری طلا مهدی میرزایی تماس حاصل نمایید .

 

5/5 - (3 امتیاز)
تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا