آراد برندینگ

راهکارهای ساده و کاربردی برای پولدار شدن

راهکارهای ساده و کاربردی برای پولدار شدن

چگونه برخی از افراد به سرعت ثروتمند شده و برخی دیگر نیز در جایگاهی به مراتب بهتر هرگز طعم ثروتمند شدن را نمی‌چشند؟ این موضوع علاوه بر نوع فعالیت افراد در زمینه های مختلف از جمله حوله و پتو به نحوه زندگی و میزان تلاش هر فرد بستگی دارد.

پتو ژله ای ضخیم

انواع پتو های وارداتی و خارجی از جمله پتو ژله ای ضخیم دارای وزن بیشتری هستند، آن ها از دیگر کشور ها به کشور ما راه پیدا کرده اند و هزینه انتقال این محصولات بسیار بالا می باشد، همچنین این پتو ها به صورت یک نفره و دو نفره نیز عرضه می‌ شوند و انواع پتو ها نباید از ۹۵۰ گرم کمتر باشد، وزن پتو مشخصه‌ ای برای این کالا ها می باشد.

, راهکارهای ساده و کاربردی برای پولدار شدن

پتو پلیسه ای

امروزه انواع مختلفی از پتو پلیسه ای مسافرتی در رنگ ها، طرح ها و بافت های متنوع با قیمت های متفاوت تولید و عرضه می شوند.

شاید برای برخی پتو های مسافرتی فقط کاربرد این را دارند که در شب های سرد زمستان به عنوان رو انداز استفاده بشوند اما این محصول از کاربرد های بیشتری برخوردار می باشد که به چند مورد آن اشاره می شود.

, راهکارهای ساده و کاربردی برای پولدار شدن

حوله استخری کودک

اگر شما هم به دنبال تکمیل کردن موارد لازم برای فرزند خود می باشد خرید حوله استخری کودک و حوله تن پوش پلنگی را لیست خود اضافه نمایید چراکه پس از هر بار استحمام شما نیاز به استفاده از این محصول دارید در هنگام خرید این محصول باید به نکاتی توجه کنید که باعث می شوند خریدی مناسب و به صرفه داشته باشید.

, راهکارهای ساده و کاربردی برای پولدار شدن

امتیاز شما به این مطلب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا