رپورتاژ آگهی

کدام دوره آرایشگری خوب است؟ درآمد و مزایا هر دوره

شرکت در دوره آرایشگری برای افراد علاقمند و مستعد می تواند شروعی برای ورود به بازار کار و داشتن یک شغل خوب باشد. امروزه دوره های آرایشی و پیرایشی زیادی برگزار می شوند که هر کدام از آن ها به مهارت خاصی می پردازند.

 در این میان، آموزشگاه ها و سالن های زیبایی متعددی هستند که برگزار کننده این دوره ها می باشند. آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری از جمله آموزشگاه های زیبایی موفق و عالی در تهران می باشد که دوره های زیبایی را با تنوع بالا برگزار می کند. یکی از دوره های پرطرفدار این آموزشگاه، دوره مربوط به رنگ مو می باشد. این دوره در سالن تخصصی رنگ مو پریسا ظفری با سطح کیفی بالا برگزار می شود. البته دوره های متنوع دیگر هم هستند که در این آموزشگاه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند.

اگر به مهارت های زیبایی علاقمند هستید، می توانید با توجه به استعدادی که دارید، مناسب ترین دوره را انتخاب کنید.

آموزشگاه آرایشگری

کدام دوره آرایشگری خوب است؟

با توجه به تعدد بالای دوره های آرایشگری، در ادامه یک لیست کامل از انواع دوره های آرایشگری برای شما ارائه می کنیم تا بر اساس علاقه و استعدادتان بهترین دوره را شناسایی کنید و در آن شرکت داشته باشید. این دوره های عبارت‌اند از:

 1. آموزش میکاپ از مبتدی تا پیشرفته
 2. آموزش شینیون مو
 3. دوره کوتاهی مو
 4. دوره فیبروز ابرو
 5. دوره تاتو ابرو
 6. دوره میکروبلیدینگ ابرو
 7. دوره آموزشی کاشت و ترمیم ناخن
 8. دوره آموزشی اسکین کر و مراقبت های پوستی
 9. دوره تخصصی برای میکاپ و گریم عروس
 10. دوره آموزش تخصصی تاتو
 11. دوره آموزشی رنگ مو و آموزش کار با مواد و رنگ
 12. دوره آموزش تکنیک های رنگ مو از جمله: دوره آموزش مش، دوره آموزش هایلایت و…
 13. یادگیری اصول کراتین و صافی مو در مرکز کراتینه مو در تهران
 14. دوره آموزش احیای مو و روش های احیا و صافی
 15. دوره های مربوط به شیدینگ چشم و لب
 16. دوره آموزش رنگ و مش

دوره آموزش رنگ و مش

یکی از دوره های عالی که هنرجویان زیادی هم دارد، دوره آموزش رنگ و مش می باشد. از آنجایی که آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری به عنوان سالن تخصصی رنگ مو فعالیت می کند، دوره های خود را در این زمینه به خوبی برگزار می کند و بر اساس متد روز دنیای رنگ مو پیش می رود.

همانطور که می دانید، دوره رنگ و مش، دارای زیر مجموعه های زیادی است و شامل تکنیک های مختلف و متنوع می شود، در این بین، دوره ای خوب و پربار است که تمام این تکنیک ها و موارد تخصصی را در سرفصل های خود در نظر بگیرد و به هنرجویان بیاموزد.

دوره 0 تا 100 رنگ و مش مو

در دوره تخصصی رنگ و مش آموزشگاه پریسا ظفری، نه تنها نسبت به مهارت رنگ و مش آگاهی پیدا می کنید، بلکه می توانید به بهترین رنگ کار مو در تهران تبدیل شوید. باید بدانید که سرفصل های دوره رنگ و مش شامل موارد زیر می شوند:

 • آموزش کاتالوگ خوانی
 • توانایی کالیته سازی
 • آموزش ترکیب رنگ
 • آموزش رنگ مو ساده
 • آموزش رنگ ریشه
 • آموزش پوشاندن سفیدی مو به صورت حرفه ای
 • آموزش دکلره بدون آسیب به مو
 • آموزش مش با کلاه
 • آموزش مش کلاسیک
 • آموزش مش خطی
 • آموزش مش زیگزاگ
 • آموزش آمبره و روش های مختلف آن ( روسی یا برزیلی)
 • آموزش سامبره
 • آموزش بالیاژ
 • آموزش هاف لایت
 • آموزش سان لایت
 • آموزش بیبی لایت
 • آموزش ترمیم لایت
 • توانایی انجام تست دکلره
 • یادگیری اصول ریمو رنگ
 • آموزش دکوپاژ مو

بعد از یادگیری این سرفصل ها و اتمام دوره، مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای را دریافت می کنید و می توانید رسما وارد بازار کار شوید. خوشبختانه بازار کار رنگ و مش، امروزه بسیار خوب است و قطعا در لاین تخصصی رنگ و مش می توانید فعالیت تخصصی مفیدی را تجربه کنید و به درآمد بالا برسید.

مزایای دوره رنگ و مش

قطعا شرکت در دوره آموزش رنگ و مش مزایای زیادی برای افراد علاقمند و مستعد خواهد داشت. به شرطی که یک آموزشگاه معتبر و عالی را برای شرکت در دوره انتخاب کنید تا بتوانید به طور کامل، از این مزایا برخوردار شوید. در صورتی که آموزشگاه پریسا ظفری را انتخاب کنید، می توانید مدرک معتبر فنی و حرفه ای را پس از اتمام دوره دریافت کنید و با این مدرک، به درآمد بالا برسید و به عنوان یک رنگ و مش کار حرفه ای فعالیت کنید.

 امروزه سالن های زیبایی دارای لاین تخصصی رنگ و مش هستند که در این لاین رنگ کارام حرفه ای فعالیت می کنند. مزیت مهم دیگری که شرکت در این دوره دارد، یادگیری کامل اصول مربوط به رنگ و مش می باشد. شما با انتخاب یک آموزشگاه خوب و معتبر، تمام سرفصل ها را بر اساس متد روز دنیای رنگ و مش یاد میگیرید و می توانید در روند کار خود از این دانسته ها استفاده داشته باشید.

علاوه بر تمام این موارد، آموزشگاه پریسا ظفری، پشتیبانی کامل از هنرجو حتی پس از اتمام دوره هم دارد. این یعنی، در صورتی که دوره هم تمام شود، هنرجو تحت پوشش آموزشگاه قرار دارد. تا بدین ترتیب روند ورود به بازار برای رنگ کاران مبتدی، کار آسان تر باشد.

دوره آموزشی رنگ مو

در لیست دوره های مختلف آرایشگری، یکی از دوره هایی که هنرجوی زیادی دارد، دوره آموزشی رنگ مو می باشد. شرکت در این دوره می تواند از یک هنرجو، بهترین رنگ کار مو در تهران را بسازد. البته تبدیل شدن به بهترین رنگ کار مو، مستلزم شرکت در دوره های مفید و پربار آموزشگاه پریسا ظفری می باشد. زیرا دوره های مرتبط با رنگ مو در این آموزشگاه با سطح کیفی بسیار بالا برگزار می شوند. که قطعا با شرکت در این دوره ها می توانید به موفقیت شغلی دست پیدا کنید.

با شرکت در دوره آموزشی رنگ مو، نه تنها مباحث رنگ مو را به صورت تئوری و عملی یاد می گیرید، بلکه می توانید از این مهارت ها در شغل خود استفاده کنید و به درآمد برسید.

امروزه افراد زیادی هستند که علاقمند به ایجاد تنوع در چهره می باشند و در این میان، بهترین راه حل ممکن، رنگ کردن موها می باشد. زیرا رنگ مو باعث ایجاد جلوه ای جدید در چهره می شود و حتی در اکثر موارد چهره را جوان تر می کند. به همین علت متقاضیان انجام رنگ مو زیاد است. پس فردی که در این حوزه فعالیت تخصصی داشته باشد، درآمد بسیار بالایی هم خواهد داشت.

دوره آموزشی رنگ مو

مزایای آموزش رنگ مو

شرکت در دوره آموزشی رنگ مو می تواند برای هنرجویان مفید و دارای مزایای زیادی باشد. وقتی که شما رنگ مو را یاد بگیرید، دیگر برای رنگ کردن موهای خود، خودکفا می شوید و از این بابت هزینه مصرفی شما کاهش پیدا می کند.

 علاوه بر این، می توانید به عنوان یک رنگ کار فعالیت حرفه ای و تخصصی داشته باشید و به درآمد بالا هم دست پیدا کنید. آموزش رنگ مو باعث می شود که برند های معتبر حوزه رنگ مو را بشناسید و بتوانید از رنگ و اکسیدان با کیفیت و مرغوب استفاده کنید. استفاده از برند های معتبر رنگ مو تاثیر زیادی روی زیبایی و سلامت مو ها خواهد داشت و می تواند جلوی عوارض ناشی از رنگ مو مثل خشکی و موخوره را بگیرد.

با انتخاب آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری می توانید از این نکات مثبت به طور کامل برخوردار شوید و پس از اتمام دوره مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت کنید. با در دست داشتن این مدرک ورود به بازار کار برای شما بسیار آسان خواهد بود.

دوره آموزش کراتین مو

آموزش کراتین مو زنانه، از جمله آموزش هایی است که جزئیات زیادی دارد و برای یادگیری آم باید سعی کنید در انتخاب آموزشگاه، دقت زیادی داشته باشید. تا مباحث کراتین را با دقت و ظرافت بیاموزید. آموزشگاه پریسا ظفری، مرکز کراتینه مو در تهران است که دارای عملکرد بسیار خوبی است و می تواند یکی از بهترین آموزشگاه ها برای یادگیری این مهارت باشد.

با شرکت در دوره کراتین، ضمن آشنایی با چگونگی انجام کراتین و مراحل مختلف آن، می توانید برند های مختلف و معتبر تولید کننده مواد کراتین را هم بشناسید. علاوه بر آن، روند استفاده درست از هر کدام از این مواد را هم یاد بگیرید. شرکت در این دوره شما را با تمام روش های احیا و صافی آشنا می کند و باعث می شود که سایر روش های صافی از جمله: بوتاکس مو، ریباندینگ و… را هم بشناسید.

از آنجایی که کراتین یکی از سخت ترین مهارت های آرایشگری به شمار می آید و ساعت ها هم طول می کشد، هزینه نسبتا بالایی دارد و در بین مهارت های مختلف آرایشگری، جزء پردرآمدترین مهارت ها شناخته می شود و قطعا کراتین کار حرفه ای در تهران یا هر شهر دیگر، می تواند درآمد بالا هم داشته باشد.

دوره 0 تا 100 کراتینه مو

مزایای آموزش کراتینه مو

آموزش کراتین مو زنانه دارای نکات مثبت و مزایای زیادی است. شما بعد از اتمام دوره آموزشی، به یک کراتین کار موفق و حرفه ای تبدیل می شوید. برخی از مزایای آموزش این مهارت عبارتند از:

 1. کسب درآمد بالا
 2. شناخت کامل ساختمان مو
 3. شناخت کامل آسیب های مو
 4. آشنایی با روش های احیا و صافی موها
 5. امکان داشتن فعالیت حرفه ای با مدرک معتبر فنی و حرفه ای
 6. جذب سریع به بازار کار

با شرکت در دوره تخصصی آموزشگاه پریسا ظفری می توانید هم از این مزایا به طور کامل برخوردار شوید و هم به یک کراتین کار حرفه ای و متخصص و حرفه ای تبدیل شوید.

بهترین مرکز دوره های آرایشگری

دوره های آرایشگری که شامل موارد مختلف و متنوع می شوند، در مراکز و آموزشگاه های مختلف قابلیت برگزاری دارند. برای اینکه بتوانید با موفقیت دوره را به اتمام برسانید، باید سعی کنید در انتخاب آموزشگاه محتاط تر رفتار کنید. یعنی، آموزشگاهی را انتخاب کنید که مطمئن هستید دوره های خود را کاملا پربار و تحت نظر افراد متخصص برگزار می کند. آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری که هم سالن تخصصی رنگ مو می باشد و هم بهترین مرکز کراتینه مو در تهران است، برگزار کننده دوره های مختلف زیبایی و آرایشگری از جمله: رنگ و مش، کوتاهی مو، کراتین مو و… است.

دوره های این آموزشگاه معتبر، تحت نظر خانم پریسا ظفری برگزار می شوند و از اعتبار بالایی برخوردار هستند. همین موضوع باعث شده است تا هنرجویان زیادی از سراسر کشور این آموزشگاه را انتخاب کنند.

راه های ارتباطی با بهترین آموزشگاه آرایشگری

اگر به دنبال یک راه ارتباطی خوب برای بهترین آموزشگاه آرایشگری هستید، باید سعی کنید که در وهله اول آموزشگاه مورد نظر را شناسایی کرده و سپس به دنبال شماره تلفن و آدرس آموزشگاه مورد نظر باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌ توانید به سایت پریسا ظفری مراجعه کنید. این آموزشگاه بهترین آموزشگاه زیبایی در تهران و ایران شناخته می‌ شود که به علت برگزاری دوره‌ ها به صورت آنلاین و حضوری از سراسر کشور هنرجویان زیادی را پذیرا است. در همین راستا شما با توجه به شرایطی که دارید می‌ توانید در دوره‌ های حضوری آنلاین این آموزشگاه شرکت داشته باشید.

جهت برقراری تماس تلفنی با آموزشگاه پریسا ظفر می‌توانید با شماره ۰۹۱۹۱۰۶۳۵۰۷ ارتباط بگیرید. علاوه بر آن برای مراجعه حضوری به این آموزشگاه زیبایی می‌ توانید به اتوبان ستاری، نبش بلوار فردوس شرق، ساختمان پارسا، پلاک ۴۳۸، طبقه دوم واحد ۸ مراجعه کنید. افرادی که ساکن تهران هستند می‌ توانند به راحتی با مراجعه حضوری به آموزشگاه محیط آموزشگاه را جهت شرکت در دوره بررسی کنند.

سخن آخر

در این محتوا دوره‌ های مختلف آرایشی را شناختید و اکنون می‌ توانید بر اساس استعداد،  علاقه و اهدافی که دارید بهترین دوره آرایشی را انتخاب کنید و در آموزشگاه معتبر پریسا ظفری دوره مورد نظر را پشت سر بگذارید.

دوره آموزش رنگ و مش، دوره آموزشی رنگ مو و حتی دوره آموزش کراتین مو زنانه در این آموزشگاه با هزینه مناسب، کیفیت بالا و تحت نظر افراد متخصص برگزار می‌ شوند. تا هنرجویان علاقمند با شرکت در این دوره‌ ها به موفقیت برسند و بتوانند به خوبی و به سرعت وارد بازار کار شوند. پس از اتمام دوره هم اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای به هنرجویان کمک می‌ کند که بتوانند در آرایشگاه‌ های معتبر فعالیت خود را آغاز کنند.

4/5 - (1 امتیاز)
تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا