آراد برندینگ

قیمت مداد مشکی مشهد

قیمت مداد مشکی مشهد

شاید می توان گفت یکی از محبوب ترین و رایج ترین انواع مداد، مداد مشکی و قلم مو می باشد که دارای کیفیتهای گوناگونی می باشند و از آنها برای اهداف گوناگون استفاده می شود. عمده استفاده از مداد مشکی برای دانش آموزان به جهت نوشتن مشق می باشد. اهمیت مداد مشکی در حدی می باشد که بدون استثنا همه دانش آموزان مقاطع ابتدایی باید حتماً از مداد مشکی برای نوشتن استفاده بکنند.

در مقاطع بالاتر نیز که دانش آموزان نیاز به تصحیح و اصلاح انواع تمرین دارند از مداد استفاده می کنند تا بتوانند در صورت غلط بودن آن را به راحتی پاک کنند. همچنین اگر شما دارای شغلی می باشید که باید علائم نگارشی را در آن اصلاح کنید بهتر است که از مداد استفاده کنید.

برای مشاهده نمونه های بیشتر می توانید به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید.

C:\Users\ARAD\Desktop\89.jpg

توجه داشته باشید که بهترین مداد نمونه ایی می باشد که دارای مغز استاندارد می باشد و از نظر سختی و نرمی تعادلی کاملا مناسب را دارد. اصولاً مداد از گرافیتی که از چوب یا کاغذ پوشیده شده است ساخته می شود و مغز گرافیتی مداد از بخشهای اصلی تشکیل دهنده مداد می باشد.

برای آن که بتوانند درجه نرمی و سفتی مغز مداد را مشخص کنند آن را با مقادیر متفاوتی از خاک رس ترکیب می کنند. از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی درجه سختی و نرمی آن میزان زمان حرارت دیدن گرافیت می باشد که تاثیر مستقیمی بر آن دارد.

مداد مشکی مشهد

کیفیتهای متفاوتی از لوازم تحریر و مداد مشکی در مشهد وجود دارد که می تواند برای تمام سلایق مناسب باشد.

مدادهای رنگی از لحاظ ساخت هیچ تفاوتی با مداد سیاه ندارند و تنها تفاوت این محصول در مغزی رنگی آنها می باشد برای ساخت مداد استفاده از مواد اولیه مرغوب از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا می‌تواند کیفیت و کاربرد این محصول را تحت تاثیر قرار داده و تعیین کننده ماندگاری آن باشد.

اصلی ترین مواد سازنده ی مداد مشکی، گرافیت و چوب بدنه ی آن هستند که با یک روکش مناسب محافظت می شوند این محصول در مدلهای متنوعی در بازار تهران وجود دارند.

C:\Users\ARAD\Desktop\غقق.jpg

در فر آیند ساخت مداد مشکی مشهد موادی که داخل مغز آن ریخته می شود شامل نوعی از رنگهای پودری است که از ترکیب آن با روغن آب یا موم به شکل مخلوط و خمیری در می آید و می توان آن را به شکل میله هایی باریک درآورده و در میان چوب قلم یا مداد قرارداد یکی از مهمترین مراحل در ساخت مداد استفاده از یک روش مناسب برای خشک کردن آن می باشد.

چوب میانی این محصول از تخته های الوار گونه ساخته می شود و در کوره های قرار می گیرد تا خشک شده و به شکل استوانه ای در بیاید بعد از ساخت مغزی میان مداد و خشک کردن آن باید شیاری درون بدنه مداد ایجاد نمود تا بتوان مغزی را در آن قرار داد بعد از این فرایند و خشک نمودن مداد باید با روکشهای مستحکم تمام بدنه این محصول را پوشاند.

قیمت مداد مشکی

یکی از لوازم التحریر های بسیار پرکاربرد و محبوب مداد مشکی می باشد که از آن نه تنها در مدرسه بلکه در بسیاری از مشاغل و کارهای هنری و کشیدن نقاشی های مدرن نیز به طور گسترده استفاده می شود و به همین دلیل قیمت آن با توجه به نوع کاربرد و هدفی که دارد و نیز کیفیت آن متفاوت می باشد. از مداد علاوه بر نوشتن می توانید بر روی سطوحی همچون کاغذ، مقوا، کاشی ورقه های فلزی و غیره نیز استفاده کنید.

مداد دارای مزیتهای بسیار زیادی می باشد که رایج ترین آن کاربرد آسان و قابل پاک بودن آن با مداد پاک کن می باشد. برای آن که دانش آموز تسلط کافی را برای به دست گرفتن مداد و نوشتن به دست بیاورد باید از انواع مداد مشکی استفاده برای آنها استفاده بشود.

C:\Users\ARAD\Desktop\لیذ.jpg

در هنگام خرید حتما به قیمت مداد مشکی دقت کنید.

بیشتر گفتم که یک نمونه از مداد مشکی مخصوص تست زنی می باشد که باید نرمی آن بین درجه HB تا B2 باشد. اصولاً این مدل مدادها دارای ضخامتی بیشتر می باشند و آنها را از نوع نرم انتخاب می کنند زیرا نباید به پاسخنامه آسیبی رسانده بشود.

شاید با خود فکر کنید که از مداد تنها برای نوشتن آن هم برای دانش آموزان استفاده می شود اما چنین نیست. کسانی که نیازمند اندازه گیریها و علامت زدنهای بسیار دقیق می باشند از انواع مداد مشکی استفاده می کنند که معمولاً از نوع HB می باشد.

همچنین نجارها، خیاطها و حرفه هایی نظیر آنها که نیازمند اندازه گیری های بسیار دقیق می باشند حتماً باید از یک مداد مشکی که وسیله ایی کاملاً کاربردی می باشد استفاده کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا